Pages Navigation Menu

co-working - education - culture - turnov

Workshop dobré praxe v podnikání v Turnově

Workshop dobré praxe v podnikání v Turnově

Dne 17. ledna 2014 proběhl v Turnově v prostorách nově zařízeného vzdělávacího, společenského a kulturního centra SPIRÁLA TURNOV workshop „Dobré praxe v podnikání“. Čtyřhodinového setkání se zúčastnilo téměř 30 zájemců, nejčastěji šlo o účastnice projektu „Na vlastní noze“. Tento vzdělávací projekt spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu je zaměřený na provázení a podporu začínajících drobných podnikatelek a podnikatelů v regionu Libereckého kraje.

„Workshop se mi velice líbil,“ zhodnotila Markéta Kuntová, účastnice projektu z Turnova a dodala: „Bylo to inspirativní setkání plné zajímavých dotazů a podnětných odpovědí, které mě ujistilo v tom, že podnikání sice stojí velké úsilí, ale je to cesta, prostřednictvím které se lze realizovat ve svém oboru, dělat to, co nás skutečně baví, i skloubit nároky rodiny a zaměstnání.“

Pozvání již tradičně přijala paní Pechová, podnikatelka v oboru vizážistiky z České Lípy. „Paní Jitka Pechová dokázala opět velmi sugestivně předat zkušenosti ze začátků svého podnikání i poradit a motivovat účastnice setkání k tomu, aby samy začaly podnikat,“ uvedla moderátorka  workshopu z partnerského Centra pro rodinu Náruč Ing. Jana Rakoncajová. Na workshop navazoval minikurz vizážistiky. „Během něj se účastnice dozvěděly více o zásadách, jak by se měli oblékat podnikatelé, aby působili příjemně a důvěryhodně na své klienty. Paní Pechová přidala několik tipů, jak se rychle a efektivně upravit, i když nezbývá čas nebo peníze. Na závěr paní Pechová na dobrovolnici ukázala příklad denního líčení,“ dodala Rakoncajová.

Celý workshop se nesl v uvolněném a přátelském duchu. Absolventky projektu „Na vlastní noze“ zde měly rovněž možnost prezentovat své výrobky nebo služby mezi sebou, ale také sdílet svoje pocity, postřehy a zážitky. „Doufáme, že workshop pomohl najít účastníkům odvahu, motivaci a inspiraci k započetí nebo dalšímu rozvíjení svého podnikání,“ uzavřela Rakoncajová.

Více zde: http://www.navlastninoze.eu/news/workshop-dobre-praxe-v-podnikani-v-turnove/


Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *