Pages Navigation Menu

co-working - education - culture - turnov

Jarní prázdniny s příběhy

Občanské sdružení Most ke vzdělání připravilo příměstský tábor pro děti na prvních stupních základních škol. Děti se sejdou každý den ráno a vyrazí za příběhy svého města. Budou hrát spoustu zajímavých her, sportovat a hodně se bavit. Čekají je skřítci a strašidla a spousta kamarádů, se kterými se seznámí.
Příměstský tábor se koná ve dnech 10. – 14. března, a to v Jilemnici či Turnově. V průběhu celého dne je pro děti zajištěno veškeré jídlo a pití. Více informací a přihlášky na tábor naleznete nahttp://www.krajinapribehu.eu/primestske-tabory.

Most ke vzdělání, os
Občanské sdružení MOST KE VZDĚLÁNÍ – BRIDGE TO EDUCATION je neziskovou organizací, která se adaptovala v regionu Semilska s úmyslem řešit problém celoživotního vzdělávání. Za tímto účelem byl sestaven tým, který zahrnuje odborníky ze vzdělávacích institucí, konzultanty z Úřadu práce, lektory a vlastní manažerský tým. Občanské sdružení MOST KE VZDĚLÁNÍ – BRIDGE TO EDUCATION bylo založeno roku 2005 jako sdružení dobrovolné, nezávislé, nepolitické, sdružující členy na základě společného zájmu.
Více informací www.mostkevzdelani.eu

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *