Pages Navigation Menu

co-working - education - culture - turnov

Hejtman LK navštívil SPIRÁLU

Hejtman LK navštívil SPIRÁLU

V pátek 22. listopadu 2013 navštívil hejtman Libereckého kraje Turnovsko. Během jednodenní návštěvy zavítal i do našeho nově otevřeného centra SPIRÁLA. V půl čtvrté se zde setkal se zastupiteli města a po hodině následovala beseda s občany Turnova a okolí.

Hejtman Libereckého kraje dorazil společně se starostou města Tomášem Hockem a náměstkyní Libereckého kraje Hanou Maierovou s lehkým zpožděním. Na Nákladní ulici v Turnově je zdržel dav nespokojených občanů. Těm došla trpělivost s průtahy kolem rekonstrukce nádražní ulice. Téma dopravy provázelo nejen besedou se zastupiteli, ale i s občany. Ti si nejvíce stěžovali na R35, obchvat Semil, a již zmiňovanou Nákladní ulici. Nevyhnuli se však i jiným nepříjemným tématům – výstavba v průmyslové zóně Vesecko a optimalizaci školství.

Více než 30 osob besedovalo ve Spirále až do půl sedmé. Nakonec hejtmanovi poděkovali, že se o Turnovsko alespoň hejtman zajímá a snaží se jejich problémy řešit. V tom vidí veliký pokrok ve srovnání s předchozí krajskou vládou.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další podobná setkání v našem centru.


Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *