Pages Navigation Menu

co-working - education - culture - turnov

Blog

Jarní prázdniny s příběhy

Posted by on Úno 2, 2014 in Aktuality, Novinky | 0 comments

Občanské sdružení Most ke vzdělání připravilo příměstský tábor pro děti na prvních stupních základních škol. Děti se sejdou každý den ráno a vyrazí za příběhy svého města. Budou hrát spoustu zajímavých her, sportovat a hodně se bavit. Čekají je skřítci a strašidla a spousta kamarádů, se kterými se seznámí.
Příměstský tábor se koná ve dnech 10. – 14. března, a to v Jilemnici či Turnově. V průběhu celého dne je pro děti zajištěno veškeré jídlo a pití. Více informací a přihlášky na tábor naleznete nahttp://www.krajinapribehu.eu/primestske-tabory.

Most ke vzdělání, os
Občanské sdružení MOST KE VZDĚLÁNÍ – BRIDGE TO EDUCATION je neziskovou organizací, která se adaptovala v regionu Semilska s úmyslem řešit problém celoživotního vzdělávání. Za tímto účelem byl sestaven tým, který zahrnuje odborníky ze vzdělávacích institucí, konzultanty z Úřadu práce, lektory a vlastní manažerský tým. Občanské sdružení MOST KE VZDĚLÁNÍ – BRIDGE TO EDUCATION bylo založeno roku 2005 jako sdružení dobrovolné, nezávislé, nepolitické, sdružující členy na základě společného zájmu.
Více informací www.mostkevzdelani.eu

Workshop dobré praxe v podnikání v Turnově

Posted by on Led 18, 2014 in Aktuality, Novinky | 0 comments

Workshop dobré praxe v podnikání v Turnově

Dne 17. ledna 2014 proběhl v Turnově v prostorách nově zařízeného vzdělávacího, společenského a kulturního centra SPIRÁLA TURNOV workshop „Dobré praxe v podnikání“. Čtyřhodinového setkání se zúčastnilo téměř 30 zájemců, nejčastěji šlo o účastnice projektu „Na vlastní noze“. Tento vzdělávací projekt spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu je zaměřený na provázení a podporu začínajících drobných podnikatelek a podnikatelů v regionu Libereckého kraje.

(Pokračování textu…)

Hejtman LK navštívil SPIRÁLU

Posted by on Lis 26, 2013 in Aktuality, Featured, Novinky | 0 comments

Hejtman LK navštívil SPIRÁLU

V pátek 22. listopadu 2013 navštívil hejtman Libereckého kraje Turnovsko. Během jednodenní návštěvy zavítal i do našeho nově otevřeného centra SPIRÁLA. V půl čtvrté se zde setkal se zastupiteli města a po hodině následovala beseda s občany Turnova a okolí.

(Pokračování textu…)

Nabízíme k pronájmu kanceláře

Posted by on Led 28, 2013 in Aktuality, Featured, Novinky | 0 comments

Nabízíme k pronájmu kanceláře

V nově vznikajícím centru SPIRÁLA Turnov, které se nachází přímo v srdci Turnova nabízíme dlouhodobý pronájem moderně vybavených kanceláří. Konkrétně nabízíme prostory ve druhém patře o velikosti 70m2 a ve třetím patře o velikosti 48, 53 a 34m2. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pro bližší informace pomocí mailu info@spiralaturnov.eu.

 

 

Share

Nové vizualizace interiéru zveřejněny!

Posted by on Pro 20, 2012 in Featured, Novinky | 0 comments

Nové vizualizace interiéru zveřejněny!

V galerii naleznete první vizualizace interiéru. Jsou opravdu povedené!

(Pokračování textu…)

Máme nové logo!

Posted by on Pro 1, 2012 in Novinky | 0 comments

Spirala-green-kopieJsme rádi, že po mnoha návrzích, jak tvarových, tak i barevných, jsme se náš tým shodl na finální verzi loga SPIRÁLA TURNOV. To nás bude od počátku charakterizovat. (Pokračování textu…)